Ons team

Valken (3e graad)

Karolien (LW6): karolien@hetavontuur.be
An-Katrien (LW5): an-katrien@hetavontuur.be
Anouck (zorg): anouck@hetavontuur.be

valken anouck                         valk

Vossen (2e graad)

Lynn (LW4): lynn@hetavontuur.be
Elien (LW3): elien@hetavontuur.be
Jana (LW3 & zorg): jana@hetavontuur.be

vossen   vossen

Bevers (1e graad)

Lotte (LW1 & LW2): lotte@hetavontuur.be
Evelyne (LW1 & LW2): evelyneC@hetavontuur.be
Zynkce (LW1 & LW2): zyncke@hetavontuur.be
Lindsay (zorg): lindsay@hetavontuur.be

bevers   bever

Krabben & kreeften (Classe Unique kleuters)

Joëlle (krabben): joelle@hetavontuur.be
Birgit (kreeften): birgit@hetavontuur.be

krabben en kreeften    

Walvissen & dolfijnen (Classe Unique kleuters)

Daisy (walvissen): daisy@hetavontuur.be
Ine (dolfijnen): ine@hetavontuur.be

ine daisy dolfijn walvis

Inktvissen & zee-egels (Classe Unique kleuters)

Anneke (inktvissen): anneke@hetavontuur.be
Jasmien (inktvissen): jasmien@hetavontuur.be
Evelyne (zee-egels): evelyneV@hetavontuur.be

inktvissen en zee-egels inktvis egel

Zeepaardjes & zeesterren (Co-teaching instappertjes)

Evelien (zeepaardjes): evelien@hetavontuur.be
... (zeesterren): ...@hetavontuur.be

zeepaardje    

Sport

Liza: liza@hetavontuur.be

Liza  

Uilen

Eddy (secretariaat): secretariaat@hetavontuur.be
Elke (zorgcoördinator): zorg@hetavontuur.be
Stéphanie (directie): directeur@hetavontuur.be

uilen eddy uilen